8 Zastosowania myjki ciśnieniowej

Jeśli lubisz czyszczenie, będziesz się świetnie bawić myjką ciśnieniową. Możesz ją kupić lub możesz wynająć myjkę ciśnieniową w naszej wypożyczalni Karcher w Krakowie. Zapraszamy.


Chociaż prawdopodobnie używałeś myjki ciśnieniowej do usuwania plam z elewacji domu lub kostki brukowej, możesz nie zdawać sobie sprawy, że oferują one znacznie więcej zastosowań niż czyszczenie elewacji (chociaż świetnie się do tego nadają).

Możesz myć pod ciśnieniem wszelkiego rodzaju przedmioty w domu. Wybierz więc ciepły, słoneczny dzień i wyjdź na zewnątrz, aby zająć się niektórymi zaległymi projektami sprzątania.

Eksperci i specjaliści od mycia ciśnieniowego udzielają wskazówek, jak myć ciśnieniowe sprzętem własnym lub wypożyczonym, a także kiedy wezwać profesjonalistów po pomoc.

 1. Samochody i ciężarówki
  Użyj myjki ciśnieniowej, aby usunąć brud z samochodu lub ciężarówki – zwłaszcza z nadkoli i podwozia – gdzie brud i brud zwykle gromadzą się. Tylko pamiętaj, aby nie używać ustawienia o dużej mocy, w przeciwnym razie bezbarwna powłoka lub lakier samochodu mogą zostać uszkodzone. Najlepiej użyć piany z pianownicy przy pomocy myjki. Motocykle, kampery i większość innych typów pojazdów silnikowych można również czyścić za pomocą myjek ciśnieniowych.
 2. Łodzie
  Podobnie jak Twój pojazd, myjki ciśnieniowe usuwają brud i glony z zewnętrznej powierzchni łodzi. Ponownie, nie używaj zbyt wysokiego ciśnienia i zabezpiecz się w odpowiednią pianę aktywną do mycia.
 3. Meble ogrodowe
  Meble ogrodowe bardzo się brudzą, zwłaszcza jeśli nie przechowujesz ich na zimę. Mycie ciśnieniowe może sprawić, że meble ogrodowe znów będą wyglądać jak nowe.
 4. Kostka brukowa wokół domu, podjazdy itp.
  Podobnie jak Twój dom, samochód i podjazd, pokłady i patio są odporne na Matkę Naturę, brud i gruz.
  Mycie ciśnieniowe tarasu lub patio może usunąć brud i brud i przywrócić mu pierwotny kolor. Możesz być zaskoczony, jaką to robi różnicę.Myjki ciśnieniowe skutecznie czyszczą różnorodne powierzchnie, w tym ceglane chodniki.
 1. Szermierka
  Ogrodzenia – drewniane, winylowe lub aluminiowe – można czyścić myjką ciśnieniową. Można czyścić cegłę, klinkier i baranek czyli najpopularniejsze sposoby wykonania ogrodzeń w Polsce.
 2. Brama garażowa, podłoga i podjazd do garażu.
  Podjazdy i podłogi garażowe są odporne na ciągłą jazdę, podczas gdy wycieki oleju i płynów powodują plamy. Użyj myjki ciśnieniowej, aby łatwo usunąć te oznaczenia.
 3. Grille, altanki, dachy itp.
  Grille są pokryte tłuszczem i brudem, przez co ich czyszczenie może być bardzo trudne. Przed myciem ciśnieniowym należy odłączyć wszystkie przyłącza propanowe lub elektryczne.
 4. Kosiarka i sprzęt do trawników!
  Kosiarki i wyposażenie ogrodowe bardzo się brudzą po całym roku użytkowania. Myjka ciśnieniowa może usunąć cały brud i trawę i przygotować je do przechowywania wiosennego lub zimowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *