Doczyszczanie i zabezpieczanie PCV, linoleum, tarkett. Polimeryzacja podłóg Kraków.

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem i polimeryzacją PCV, podłóg w Krakowie i wszystkich innych miastach Polski, m.in. Sosnowiec, Tychy, Mikołów, Zabrze i Katowicach.

Dbanie o wykładziny PCV w placówkach takich jak szpitale, gabinety lekarskie, kliniki, gabinety stomatologiczne, przedszkola, obiekty publiczne to szczególnie ważne zadanie. Czysta podłoga to również higieniczna przestrzeń. Każda wykładzina poprzez regularne doczyszczanie i zabezpieczenie polimerem będzie również wolna od rys i uszkodzeń przez dłuższy okres czasu. W czasie czyszczenia usuwane są plamy, tłuszcz, piasek, a przede wszystkim bakterie i roztocza znajdujące się na podłodze. Regularne czyszczenie wykładzin to nie tylko walory estetyczne, ale także dbałość o zdrowie osób przebywających w tych pomieszczeniach. Jak często należy doczyszczać podłogi?

Według nas czyszczenie wykładzin powinno się odbywać minimum raz w roku. Ale to zależy od intensywności ścierania powłoki czyli intensywności ruchu jaki się na niej wykonuje.

Stosowaną przez nas metodą na efektywne pozbycie się wszelkich zabrudzeń z PCV, linoleum, paneli winylowych jest czyszczenie chemiczne silnym striperem, czyli środkiem, który rozpuszcza starą powłokę ochronną oraz silne zabrudzenia na powierzchni podłogi. Tylko chemiczne doczyszczenie pozwala na rozpuszczenie powłoki, starego polimeru.

Zapraszamy do kontaktu.

Wielokrotne płukanie powierzchni linoleum, tarkett, pcv sprawia, że podłoga wraca do PH neutralnego co pozwala na poprawne nałożenie polimeru czyli zabezpieczenia powierzchni. Polimery muszą w pełni wyschnąć co trwa od 6-8h w celu pełnego utwardzenia, zanim zacznie się je ponownie eksploatować.

Z jakich zabrudzeń doczyszczamy wykładziny PCV?

W czasie czyszczenia wykładzin w Katowicach usuwamy wszelkie zabrudzenia komunikacyjne, olejowe, plamy tłuste, plamy z żywności, kawy i inne. W naszej ofercie poza doczyszczeniem jest również polimeryzacja. Nie każdy musi zamawiać polimeryzację, jednak właśnie to zabezpieczenie polimerem gwarantuje żywotność wykładzin.

Dla zainteresowanych oferujemy również możliwość mycia okien na wysokości  lub maszynowego doczyszczania posadzek takich jak płytki gresowe.

Chcesz wycenić usługę? Zadzwoń.

Zasięg terytorialny naszych usług czyszczenie PCV

Nasze usługi mycia, doczyszczania, impregnacji powierzchni kierujemy do wszystkich klientów z Katowic, Sosnowca, Tychów, Gliwic oraz pozostałych miast na Śląsku. Dla wielu klientów oferujemy również usługi poza województwem śląskim. Czyścimy wykładziny również osobom z Małopolski, Dolnego Śląska i Opolszczyzny. Nasi klienci nie ponoszą dodatkowych opłat związanych z dojazdem na miejsce realizacji zlecenia. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

W jakich miastach wykonujemy usługi czyszczenia i polimeryzacji PCV?

Województwo Śląskie:
Katowice, Mikołów,  Sosnowiec, Cieszyn, Knurów, Czeladź, Myszków, Żywiec, Czerwionka – Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łazisko Górne, Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko – Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Oświęcim, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie oraz inne miejscowości.

Województwo Małopolskie:
Kraków, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia oraz inne miejscowości.

Województwo Opolskie: 
Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Namysłów, Krapkowice, Głuchołazy, Głubczyce, Olesno, Gogolin, Otmuchów, Niemodlin oraz inne miejscowości.

Województwo Dolnośląskie:
Wrocław, Wałbrzych, Legnica oraz inne miejscowości.

Większe zlecenia doczyszczania realizujemy również na terenie całego kraju. W tym zakresie obsługujemy również inne województwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *