Obalamy mity dotyczące szorowarek do podłóg.

Szorowarki są doskonałym sprzętem do sprzątania, nie wierzysz to wynajmij w naszej wypożyczalni szorowarek. Dzięki temu sprawisz, że podłogi w Twoim lokalu są lśniąco czyste bez konieczności pracochłonnej pracy.
Dzięki obrotowym głowicom czyszczącym, ssawkom ssącym i zastosowaniu detergentu, ten sprzęt może usunąć uporczywy brud i pozostawić podłogę w higienie, a następnie bezpiecznie wysuszyć.

Pomimo wszystkich zalet szorowarki, wciąż istnieją błędne przekonania dotyczące tego urządzenia czyszczącego. W tym artykule wyjaśnimy to dla Ciebie.

Jeśli chcesz wynająć szorowarkę do podłóg, zadzwoń do naszego zespołu pod numer +48 665 656 002, aby uzyskać bezpłatną wycenę!
Mit: Wszystkie szorowarki wykonują tę samą pracę

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych szorowarek, a różne modele będą bardziej dostosowane do różnych zabrudzeń, zadań i ustawień. Aby jak najlepiej wykorzystać szorowarkę, powinieneś przeprowadzić badania i porozmawiać z ekspertem, aby upewnić się, że wybierzesz odpowiedni model do swoich potrzeb.

Na przykład rozmiar, konstrukcja, główki szczotek i detergent do szorowarki używanej w dużej fabryce powinny znacznie różnić się od tej przeznaczonej do użytku w biurze lub sklepie.


Mit: Do korzystania ze szorowarki potrzebna jest duża przestrzeń

Ludzie, którzy w to wierzą, prawdopodobnie wyobrażają sobie dużą, jeżdżącą na szorowarce, gdy przyjmują takie założenie. Jednak chociaż te rodzaje szorowarek są zazwyczaj przeznaczone do większych przestrzeni, nie są one jedynym dostępnym rodzajem. Szorowarki jedno tarczowe lub małe pchane szorowarki typu automat są znacznie bardziej kompaktowe i idealne do mniejszych przestrzeni lub obszarów o ciasnych narożnikach.


Mit: Szorowarki są trudne w użyciu

Ponieważ nowoczesne szorowarki stają się coraz bardziej wydajne i zaawansowane, niektórzy ludzie mogą zakładać, że w rezultacie są one bardziej skomplikowane w użyciu. Jednak uznani, renomowani producenci – tacy jak Karcher – zawsze mają na uwadze użyteczność podczas projektowania sprzętu czyszczącego, dzięki czemu elementy sterujące i ustawienia szorowarki są bardzo przyjazne dla użytkownika.

Jeśli zdarzy Ci się mieć jakiekolwiek pytania, Twój dostawca powinien być w stanie łatwo je wyjaśnić.


Mit: Szorowarki są drogie

Można by pomyśleć, że przy tym, jak wydajne i dokładne są szorowarki, w porównaniu z innymi metodami czyszczenia podłóg, będziesz musiał zapłacić wysoką cenę. Dopóki nie kupujesz modelu, który przewyższa Twoje potrzeby i rozliczasz się ze zwrotu z inwestycji dzięki oszczędnościom w produktywności, powinieneś rzeczywiście stwierdzić, że oszczędzasz pieniądze na dłuższą metę.

Szorowarki pomogą szybciej i wydajniej posprzątać pomieszczenie i mogą zużywać mniej wody i detergentu niż metody alternatywne. Co więcej, jeśli obecnie nie masz pewności co do inwestycji, możesz nawet czerpać korzyści bez zaangażowania dzięki usłudze wynajmu sprzętu.


Mit: Szorowarek można używać tylko w pomieszczeniach

Większość szorowarek jest używana w pomieszczeniach, ale duże szorowarki kombinowane mogą być używane na zewnątrz z doskonałym skutkiem. Jeśli chcesz, aby dziedziniec, obiekt sportowy, parking, plac centrum dystrybucyjnego itp. był wolny od drobnych zanieczyszczeń i brudu, idealnym rozwiązaniem może być szorowarka.

Nasza wypożyczalni dostarcza klientom szeroką gamę profesjonalnych urządzeń czyszczących do wynajęcia. Od myjek parowych po szorowarki, nasz sprzęt pochodzi od wysokiej jakości, zaufanych producentów, takich jak Karcher, Taski, Hako i innych.

Dzięki zespołowi ekspertów i konkurencyjnym cenom możemy zaspokoić potrzeby sprzątania klientów w całej Polsce. Skontaktuj się z naszym zespołem już dziś w przypadku jakichkolwiek pytań – chętnie pomożemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *