Porządki wiosenne czas zacząć czyli czyszczenie okien po zimie. Parownicą z dyszą do okien.

Jak zadbać o czyste okna po zimie, Jak pozbyć się pozostałości po sadzy, pyle, dymie, kurzu i innych silnych zabrudzeniach, które tej zimy szczególnie mocno doskwierają naszym oknom i zmniejszają widoczność?

Czyszczenie okien szyb parownicą

Nasza firma preferuje rozwiązania, które pozwolą na wyczyszczenie bez użycia chemii wszelkiego rodzaju powierzchni. Przede wszystkim okna, które po zimie są zawsze silnie zabrudzone.

Parownica przy pomocy silnego strumienia pary o temperaturze 150 stopni poradzi sobie ze wszelkiego rodzaju zabrudzeniami.

Mycie okien parownicą po zimie

Para o temperaturze 150 stopni oraz myjka do okien z listwą ściągającą to idealne rozwiązanie nie ważne czy są to zabrudzenia z sadzy, pyłu czy są to zabrudzenia organiczne. Para po pierwsze usunie zabrudzenia, po drugie pozwoli na idealne odtłuszczenie czyszczonej powierzchni.

Ssawka do okien z parownicą

Jak to działa? No cóż najlepiej przekonaj się sam – skorzystaj z wynajmu parownicy w naszym punkcie w Krakowie i przetestuj. Sam zdecydujesz czy warto potem kupić takie urządzenie czy lepiej raz na rok wynająć użyć i oddać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *